داخلی آرشيو خبر
 
فشن پاییزی برای دختران تین‌ایجر
يکشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۹:۵۵
کد مطلب: 1108
خب دخترا، پاییز اومده و وقتشه که تیپ‌هامون رو عوض کنیم. احتمالا دبیرستانی‌ها و دانشگاهی‌ها بیشتر از بقیه انگیزه دارن که هر روز لباس‌های متفاوت و باحال بپوشن. به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم این گزینه‌ها رو در پاییز ۲۰۱۳ امتحان کنین. مجله مُد «سونتین» اونها رو معرفی کرده.

دامن طرح‌دار
مدل دامن می‌تونه خیلی روی تیپ آدم تاثیر بذاره. دامن کوتاه شطرنجی، خط‌خطی، یا ساده به رنگ‌های جیغ (به خصوص زرد و قرمز) خیلی جالبه و حسابی خوش‌تیپ‌تون می‌کنه.

کت دو دکمه (بلیرز)
ممکنه دوست داشته باشین تو راهرو و قبل رسیدن به کلاس هم خوشتیپ و خاص به نظر برسین. به همین خاطر بلیزر رو خیلی جدی بگیرین. تاثیر خوبی روی تیپ‌تون می‌ذاره. بعدا هم توی کلاس اگه خواستین می‌تونین درش بیارین.

پیراهن یقه‌دار

این تیپ خیلی تین‌ایجری هست. وقتی همچین پیراهنی رو می‌پوشین، دکمه‌هاش رو تا بالا ببندین و روش یه گردنبند گنده و باحال بندازین. اگه خواستین می‌تونین آستین‌های پیراهن رو هم یه کم تا کنین و بالا ببرین. عجب تیپی!

کفش لِژدار
کفش‌های لِژدار هم باحال هستن و هم پا رو مثل کفش پاشنه‌نازک اذیت نمی‌کنن. اگه کفش‌تون جلوبازه و مجبورین جوراب بپوشین باز هم عیبی نداره. اون هم مدلیه برای خودش.

کیف‌ شیشه‌ای

این مدل الان مد هم هست. کیف شیشه‌ای یعنی که مجبورین همه‌ی آشغال‌های توی کیف‌تون رو دور بریزین و فقط وسایل مهم و شیک و بدردبخور رو توش بذارین، چون همه می‌تونن توی کیف‌تون رو ببینن. ولی شیکه.

جوراب تا بالای زانو
این جوراب‌ها برای کشورهای سردسیر مثل کانادا خیلی بدرد می‌خورن. بامزه هم هستن. حداقلش اینه که توی پاییز یخ نمی‌زنین.

پیراهن شُل
پیراهن‌های شل خیلی با دامن و بوت و زیورآلات قشنگ می‌شن. مدل یقه و مچ‌شون هم راحته. امتحانشون کنین.

کیف کوچک نقش‌دار

اونایی که دوس دارن یه کم فضای دهه‌های قبل رو زنده کنن حتما از این مدل کیف خوش‌شون میاد. تازه از همین مدل می‌شه کاپشن چرم هم پیدا کرد و پوشید.

‌بوت تا بالای مچ

این بوت‌ها فقط بالاتر از مچ پا رو می‌گیرن. گرم هم هستن تا حدی. در مواقع زیادی از سال می‌شه استفاده‌شون کرد.

کلاه لبه‌پهن

خب این تیپی نیست که هر روز بزنین. اما اگه هوس کردین یا موهاتون خیلی به‌هم ریخته بود می‌تونین ازش استفاده کنین و خیلی هم باحاله.

شلوار جین اسکینی
این شلوارهای اسکینی رو می‌شه با همون پیراهن‌های شل پوشید. اگه شلوار جین‌تون مدل سنگ‌شور یا پاره باشه با بوت هم خیلی خوب می‌شه.

عینک آفتابی گِرد

دیگه عینک آفتابی‌های گنده تابستونی رو بذارین خونه و عینک گرد رو با خودتون ببرین. تیپ‌تون رو عوض می‌کنه.

زیورآلات فیروزه

زیورآلات فیروزه‌ای همیشه عالی و باحال هستن. ولی اونا رو همراه با چیز دیگه‌ (مثلا یه سنگ متفاوت) نندازین.

جین با لبه‌های توری و تزئینی
این نوع جین‌ها یه کم زنونه هستن و می‌تونن تاثیر متفاوتی روی تیپ شما بذارن. انتخاب با خودتونه.